Často kladené dotazy - FAQ

Záleží na typu vozu a na cenové hladině, kterou jste ochotni a můžete zaplatit. Pokud máte neomezené možnosti, tak bych doporučoval střechy SCA. Jsou bezkonkurenčně zpracované a postel s Frolli pružinami zajišťuje nejpohodlnější spánek. Pro větší dodávky jako MB Sprinter, už si můžete vybrat mezi SCA a Atek, jsou špičkové a dost podobné.

Samozřejmě to jde, ceny jsou stejné jako u výrobce. Číslo účtu je:
1031923005/6100 Eur.

Vzhledem k tomu, že jsme držiteli povolení od Ministerstva dopravy, tak můžeme veškeré střechy a vestavby zapisovat rovnou do velkého TP přímo u nás.

Klimatizace ve střeše určitě nejde, není kam dát, ale dělá se kastlík dozadu, kde jsou i výdechy klimatizace vyvedeny originál a tam se ukládají, případně i se světlem. Musíte ovšem počítat se snížením průchodu zadními dveřmi.
Další varianta je výdechy v zadní sloupku. Jednodušší a dle našeho názoru, mnohem praktičtější varianta. Případně kdo má ovládání klimatizace ve stropě, dáváme ho do B sloupku ke spolujezdci.

To je samozřejmě dle počtu zakázek a od jakého výrobce střecha je, ale zhruba 6-8 týdnů. Při potvrzení objednávky se vždy dozvíte odhadovanou dodací lhůtu pro Vámi objednané zboží.

Podle druhu montáže, pokud přivezete auto odstrojené tak 3-7 dnů, pokud chcete montáž komplet tak 7-14 dnů.

Záleží na výrobci, většinou je bílá, ale všem doporučuji střechu nalakovat, kvůli UV záření atd.

Samozřejmě ano, pokud chcete vidět realizaci na VW T5, zde máte odkaz, kde ji najdete.

Zastoupení máme potvrzené u Camp-Roof od roku 2019, u zvedacích střech Austops, Skyline, Hilo a Streamline od roku 2020, ale montáže probíhaly už mnoho let předtím.