O nás

Zvedací střechy pro Vaše automobily dovážíme a montujeme již řadu let a komplexností našich dodávek jsme se zařadili mezi špičku na trhu. Automobil můžeme vyzvednout přímo u zákazníka, provedeme kompletní montáž zvedací střechy i vestavby, včetně elektriky, vody, topení a pěkného čalounění.

Ceny se snažíme držet na nejnižší možné úrovni.

Od letošního roku jsme rozšířili náš sortiment na vestavby a spoustu doplňků pro vaše dvoukolové mazlíčky. Nabízíme několik verzí vestaveb ve stylu VW California včetně montáže i pokud vyloženě nechcete zvedací střechu, tak Vám uděláme expediční zahrádku na míru, nebo si ji můžete rovnou vybrat od renomovaných značek Rhino, Front Runner atd. a na nás zařídíme jejich montáž včetně led osvětlení, solárních panelů a dalšího příslušenství, které Vás napadne.

Nabízíme i skvělé Rock and Roll sedačky s TUV certifikací, vestavný stůl do posuvných dveří jako má standardně Multivan, úložný prostor pro dvě židle jako má Californie, atd. Udělejte si čas a pořádně si prohlídněte naší nabídku.

Pokud máte jakýkoliv námět, dotaz či připomínku neváhejte nás kontaktovat. Buď přes email, telefon nebo přes formulář zde.