ZVEDACÍ STŘECHY A VESTAVBY

Front Runner

Držák lopat, rýčů
Terénní řešení pro skladování rýčů / lopat a podobných tvarů, jako jsou pádla pro kánoe. Rohovací popruhy se přizpůsobí různým obvodům a pevně se připevní ke stranám střešního nosiče, aby se zajistila doprava bez chrastění a nepříjemných zvuků.
Více...
Držák sekery
Uzamykatelná klec z nerezové oceli udržuje hlavu sekery v bezpečí a mimo dosah, nejlépe když je namontována na boční stranu střešního nosiče Slimline II Front Runner.
Více...
Markýza Easy- Out
Zakryté všechny čtyři strany, s Easy-Out Awning / 2M pro soukromí přes den i v noci, nebo dokonce pro použití jako klasický stan.
Více...
Teleskopická designová židle
Teleskopická designová židle Front Runner Expander umožňuje složit pohodlnou židli do mimořádně kompaktní jednotky, která se snadno skladuje a přepravuje.
Více...
Zadní žebřík
Tento silný a odolný zadní žebřík umožňuje snadný přístup na střechu vozu Volkswagen T5 / T6 Transporter.
Více...
Zahrádka VW T5, T6 krátká verze, Slimline II
Tato souprava střešního nosiče Slimline II se zahrádkou o velikosti 2570 mm obsahuje zásobník Slimline II, deflektor větru a 2 nožní lišty pro připevnění zásobníku Slimline II k vašemu Volkswagen T5 / T6 Transporter SWB.
Více...
Zahrádka VW T5, T6 dlouhá verze, Slimline II 1/2
Tato sada střešních nosičů Slimline II 1358 mm dlouhá, 1/2 velikosti, obsahuje Zásobník Slimline II, Deflektor větru a 2 nožní lišty pro připevnění zásobníku Slimline II k aktuálnímu vozu Volkswagen T5 / T6 od roku 2003.
Více...
Zahrádka pro Volkswagen Crafter
Tato souprava střešního nosiče Slimline II je 2772mm dlouhá, pro Volkswagen Crafter, obsahuje Zásobník Slimline II, Deflektor větru a 8 montážních patek.
Více...