Blog: Čalounictví

Img_1932

Nový rok

Přejeme všem lidem dobré vůle vše nej, samosebou nejvíce minulým i novým zákazníkům . Hlavně to zdravíčko, zbytek už je jen a jen na nás. Tento rok jsme namontovali 63 zvedacích střech z toho i 14 komplet vestaveb. Potěšující je, že z 80% na úplně nové či zánovní vozy. Také

Celý článek
Img_20210619_133457

Rozkládací matrace

Na základě požadavku od zákazníka jsme vyrobili rozkládací matraci na rozkládací postel na míru do Ford Transit Custom. 120x200x7cm, skládané po 50cm.

Celý článek
Houpaci_4

Houpací křesílko

Ujala jsem se jednoho staršího houpacího křesla a potáhla ho látkou, která se mi už dlouho líbila, ale žádný zákazník pořád ne a ne si ji vybrat. A už má svou novou majitelku a půjde tam, kam patří – ke knihovně. 

Celý článek
Kozenka

Křesílka – koženka

Další kompletka, trochu překvapení, když po odstranění potahové látky pod ní byl ještě původní potah. Hřebíky bych mohla výhodně odnést do starého železa, jaká jich byla hromada. Křesílka dostala nové výplně do sedáků, byl odstraněn veškerý „breberek ráj“ po původní slaměné výplni. Nový potah z koženky s ozdobným švem, aby

Celý článek
Po-rekonstrukci-2

Další kousky

Další křesílka po rekonstrukci, komplet výměna výplně, látka Retro Madrid na přání zákaznice, nové knoflíky, konstrukce lehce obroušena a použitý vosk Rustical.

Celý článek
Po rekonstrukci

Křesílko Halabala

Takto se může proměnit nevzhledný kus nábytku, po kompletní rekonstrukci. Nové výplně, konstrukce obroušena a natřena voskem Rustical. Látka Tamaro a paspulky z tmavozeleného sametu.

Celý článek
Img_20210530_112138

Nový stan

Starý stan na 30 let starém Vitu už měl svoje odslouženo, tak jsme mu udělali nový kabátek. I s novým oknem vepředu v šedivě barvě, dle přání zákazníka. Ať slouží dalších minimálně 30 let ,o).

Celý článek
Matrace-nova-2

Nové potahy matrací + závěsy do obytného vozu

Zakázka na přečalounění matrací a ušití nových závěsů do obytného vozu se sice z důvodu nemoci trochu protáhla, ale majitelka je nadšená. Látka Puerto, kompletně nové zipy a u třech matrací, kde se již drolil, byl vyměněný molitan za nový. Dohromady 10 matrací + dva rohové díly. Záclonky z plátna v tyrkysové barvě

Celý článek
Img-20210319-182613-1

Čalounění

Nabízíme kompletní čalounické služby, jako je přečalounění autosedaček, rock’n’roll sedaček na míru i přečalounění vnitřních prostor automobilů dle Vašich přání a potřeb. Můžete si vybrat z našich vzorníků či přijít s vlastní představou a vytvoříme návrh Vám na míru. Postupně budeme přidávat naše hotové zakázky.

Celý článek