ZVEDACÍ STŘECHY A VESTAVBY

EVO

Kuchyňské vestavby
Kuchyňská vestavby jdou úspěšně namontovat prakticky do jakéhokoliv auta. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů. Doprava je zdarma. Pokud svojí vysněnou nanejdete, napište nám Vaší představu. Pokusíme se Vám jí splnit.
Více...
Ford Transit Custom dlouhá verze
Vestavba Evo 2.5 a 5.4 přímo na míru pro Ford Custom dlouhá verze. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů a sedaček. Doprava je zdarma.
Více...
Ford Transit Custom krátká verze
Vestavba Evo 2.3, 2.5 a 5.4 přímo na míru pro Ford Custom krátká verze. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů a sedaček. Doprava je zdarma.
Více...
VW T6 dlouhá verze
Vestavba Evo 2.0, 5.4, 6.3 a 6.4 přímo na míru pro VW T6 dlouhá verze. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů a sedaček. Doprava je zdarma.
Více...
VW T6 krátká verze
Vestavba Evo 1.0, 2.4, 4.3 a 5.4 přímo na míru pro VW T6 krátká verze. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů a sedaček. Doprava je zdarma.
Více...
VW T5 dlouhá verze
Vestavba Evo 2.0, 5.4, 6.3 a 6.4 přímo na míru pro VW T5 dlouhá verze. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů a sedaček. Doprava je zdarma.
Více...
VW T5 krátká verze
Vestavba Evo 1.0, 2.4, 4.3 a 5.4 přímo na míru pro VW T5 krátkáá verze. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů a sedaček. Doprava je zdarma.
Více...
VW T2
Vestavba Evo 2.3 přímo na míru pro VW T2. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů a sedaček. ​ Doprava je zdarma. Cena 74 052 Kč s DPH ​ Cena zahrnuje komplet postranní nábytek, stolní systém, skříňku nad sedačku, přední a zadní desku pro Rock and Roll sedačku 3/4 a veškeré dřevo potřebné k vybudování celého interiéru auta.
Více...
Opel Vivaro dlouhá verze
Vestavba Evo 2.5 přímo na míru pro Opel Vivaro dlouhá verze. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů a sedaček. Doprava je zdarma. Cena 70 240 Kč s DPH ​ Cena zahrnuje komplet postranní nábytek, stolní systém, skříňku nad sedačku, přední a zadní desku pro Rock and Roll sedačku 3/4 a veškeré dřevo potřebné k vybudování celého interiéru auta.
Více...
Opel Vivaro krátká verze
Vestavba Evo 4.5S přímo na míru pro Opel Vivaro krátká verze. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů a sedaček. Doprava je zdarma. Cena 66 490 Kč s DPH ​ Cena zahrnuje komplet postranní nábytek, stolní systém, skříňku nad sedačku, přední a zadní desku pro Rock and Roll sedačku 3/4 a veškeré dřevo potřebné k vybudování celého interiéru auta. ​
Více...
Renault Trafic dlouhá verze
Vestavba Evo 2.5 přímo na míru pro Renault Traffic dlouhá verze. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů a sedaček. Doprava je zdarma. Cena 70 240 Kč s DPH ​ Cena zahrnuje komplet postranní nábytek, stolní systém, skříňku nad sedačku, přední a zadní desku pro Rock and Roll sedačku 3/4 a veškeré dřevo potřebné k vybudování celého interiéru auta.
Více...
Renault Trafic krátká verze
Vestavba Evo 4.5S přímo na míru pro Renault Trafic krátká verze. Komplet dřevěné díly včetně spojovacího materiálu, samozřejmě bez spotřebičů a sedaček. Doprava je zdarma. Cena 66 490 Kč s DPH ​ Cena zahrnuje komplet postranní nábytek, stolní systém, skříňku nad sedačku, přední a zadní desku pro Rock and Roll sedačku 3/4 a veškeré dřevo potřebné k vybudování celého interiéru auta. ​
Více...