EN Často kladené dotazy - FAQ

EN Záleží na typu vozu a na cenové hladině, kterou jste ochotni a můžete zaplatit. Pokud máte neomezené možnosti, tak bych doporučoval střechy Hilo. Jsou bezkonkurenčně zpracované a když je střecha zavřená tak skoro není vidět, že na autě je. To zajišťuje i naprosto tichou jízdu a parkování v těch nejnižších garážích. Na druhém místě aspoň pro nás je střecha Aurora od Skyline, ale ta je pouze pro vozy VW T5 a T6. Nezajišťuje se popruhy, ale klíčem, což při dlouhodobém používání je velká výhoda.

Samozřejmě to jde, ceny jsou stejné jako u výrobce. Číslo účtu je:
1031923005/6100 Eur.

Střechu Camp roof a anglickou Streamline bohužel zatím zapsat nedokážeme, intenzívně jednáme s Ministerstvem dopravy. Ale je to na dobré cestě, máme příslib na schválení ve spolupráci s firmou Tom Car. U ostatních výrobců toto není problém.

Klimatizace ve střeše určitě nejde, není kam dát, ale dělá se kastlík dozadu, kde jsou i výdechy klimatizace vyvedeny originál a tam se ukládají, případně i se světlem. Musíte ovšem počítat se snížením průchodu zadními dveřmi.
Další varianta je výdechy v zadní sloupku. Jednodušší a dle našeho názoru, mnohem praktičtější varianta. Případně kdo má ovládání klimatizace ve stropě, dáváme ho do B sloupku ke spolujezdci.

To je samozřejmě dle počtu zakázek a od jakého výrobce střecha je, ale zhruba 6-8 týdnů. Při potvrzení objednávky se vždy dozvíte odhadovanou dodací lhůtu pro Vámi objednané zboží.

Podle druhu montáže, pokud přivezete auto odstrojené tak 3-7 dnů, pokud chcete montáž komplet tak 7-14 dnů.

Záleží na výrobci, většinou je bílá, ale všem doporučuji střechu nalakovat, kvůli UV záření atd.

Samozřejmě ano, pokud chcete vidět realizaci na VW T5, zde máte odkaz, kde ji najdete.

Zastoupení máme potvrzené u Camp-Roof od roku 2019, u zvedacích střech Austops, Skyline, Hilo a Streamline od roku 2020, ale montáže probíhaly už mnoho let předtím.